Duyuru ve Hizmetler

Tümünü Görüntüle

GSÜ KAGEM, Rektörlüğe bağlı olarak faaliyet gösteren bir uygulama ve araştırma merkezi olarak öğrencilere ve mezunlara kariyer planlama ve geliştirme alanında danışmanlık yapmakta, onların mesleki yeterliklerini artırmalarını ve alanlarındaki yeni gelişmeleri takip etmelerini sağlayacak eğitimleri vermekte ve öğrencilerin staj yapabilecekleri kurum ve kuruluşlarla bağlantı kurmalarını sağlamaktadır. 

GSÜ KAGEM’in diğer faaliyet alanlarını ise, öğrencilerin kariyer gelişimlerine katkı sağlayacak tanıtım toplantıları düzenlenmesi, bireysel özelliklerini tanımaları için gerekli olan test ve tekniklerin uygulanması ve ulusal ve uluslararası öğrenci değişim programları, burslar ile lisansüstü programlar hakkında bilgilendirilmesi çalışmaları oluşturmaktadır. GSÜ KAGEM bünyesinde her fakülteden bir yönetim kurulu üyesi ve kariyer danışmanı öğrencilere ve mezunlara hizmet vermektedir.

GSÜ KAGEM kariyer gelişimi konusunda hem sektör temsilcileri hem mezunlar ile işbirliğini arttırmak amacıyla, Galatasaray Üniversitesi Mezunlar Derneği (GSÜ MED) ile, özel sektör temsilcileri dayanışma içinde çalışmalarını yürütmektedir. 

GSÜ - Portal

Tüm GSÜ hizmetleri için kurumsal eposta adresiniz ile giriş yapınız.

Parolamı Unuttum
Uzaktan Eğitim
GSÜ Otomasyon
Kablosuz Internet
E-posta
Yemek Menüsü